МЕДИЦИНСКИЕ И ЛАБОРАТОРНЫЕ ТОВАРЫ

Одесса | Мельницкая 20а | Прохоровская 19 | (048) 712-46-30 | (048) 728-60-28 | sales@simesta.com

 

antiseptika-rukІНСТРУКЦІЯ

із застосування засобу "Ерісан Ізосепт"

з метою дезінфекції

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Повна назва засобу – дезінфекційний засіб "Ерісан Ізосепт".
  2.  Фірма виробник – "KiiltoCleaneOy" (Фінляндія).
  3. Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: ізопропанол – 55,0; етанол – 16,0 (діючі речовини); допоміжні речовини; вода до 100,0.

1.4. Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Засіб "Ерісан Ізосепт" являє собою готовий до застосування прозорий безбарвний гель із запахом спирту із густиною 860 кг/м3. рН засобу – 8,0-8,5.

Засіб має антиперспірантну дію, зменшує кількість вологи під рукавичками, не порушує водно-жировий баланс шкіри.

Засіб "Ерісан Ізосепт"є легкозаймистим.

1.5. Призначення засобу. Засіб "Ерісан Ізосепт" рекомендується використовувати для гігієнічної обробки шкіри рук персоналу оздоровчих та спортивних закладів різного профілю, аптечної мережі, дитячих дошкільних і шкільних навчальних закладів, інших навчальних закладів різних рівнів акредитації, підприємств косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості, закладів громадського харчування, включаючи ресторанні, і торгівлі, підприємств харчової промисловості, всіх видів транспорту, комунальних об’єктів (готелі, кемпінги, гуртожитки, пральні, хімчистки тощо), закладів соціального захисту, інших об’єктів, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, а також гігієнічної обробки шкіри рук в умовах побуту при догляді за людьми похилого віку, тяжкохворими, дітьми, у подорожах, у місцях загального користування тощо.

1.6. Спектр антимікробної дії. Засобу "Ерісан Ізосепт" притаманні бактерицидні, віруліцидні щодо збудників гепатитів В і С, ВІЛ, вірусу герпесу, корона-, адено-, рота-, норовірусів та фунгіцидні (щодо грибів роду Candida) властивості.Має пролонговану (протягом 3 годин) бактерицидну дію.

3. СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

3.1. Об’єкти застосування. Засіб "Ерісан Ізосепт" застосовують для гігієнічної обробки шкіри рук персоналу оздоровчих та спортивних закладів різного профілю, аптечної мережі, дитячих дошкільних і шкільних навчальних закладів, інших навчальних закладів різних рівнів акредитації, підприємств косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості, закладів громадського харчування, включаючи ресторанні, і торгівлі, підприємств харчової промисловості, всіх видів транспорту, комунальних об’єктів (готелі, кемпінги, гуртожитки, пральні, хімчистки тощо), закладів соціального захисту, інших об’єктів, діяльність яких вимагає дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, а також гігієнічної обробки шкіри рук в умовах побуту при догляді за людьми похилого віку, тяжкохворими, дітьми, у подорожах, у місцях загального користування тощо.

3.2. Методи знезараження окремих об’єктів засобом. Засіб "Ерісан Ізосепт" використовують з метою дезінфекції шкіри рук нерозведеним.

3.2.1. З метою гігієнічної обробки шкіри рук медичного персоналу під час проведення медичних маніпуляцій на попередньо вимиті з милом сухі руки необхідно нанести 3,0-4,0 мл засобу у заглиблення долонь та протягом 30 сек енергійно втирати його у шкіру долонь, пальців, між пальцями до повного зволожування шкіри. Медичні процедури виконують після повного висихання засобу, але не раніше, ніж через 30 сек.

3.2.2. Гігієнічну обробку шкіри рук працівників дитячих дошкільних і учбових закладів, у промисловості, в організаціях громадського харчування і торгівлі, на транспорті, на комунальних об’єктах, у закладах соціального захисту тощо виконують шляхом нанесення 3-х мл засобу на попередньо вимиті з милом сухі руки та рівномірного його розтирання по поверхні шкіри протягом 30 секунд до повного її зволоження. Приступати до роботи можна лише після повного висихання засобу.

3.2.3. При застосуванні засобу в умовах побуту 3,0 мл засобу наносять на суху шкіру рук та рівномірно розтирають його по поверхні шкіри протягом 30 секунд до повного її зволоження.

Расфасовка

Пластиковые флаконы по 500 мл, 1 л с дозатором, пластиковые канистры по 5 л.