МЕДИЦИНСКИЕ И ЛАБОРАТОРНЫЕ ТОВАРЫ

Одесса | Мельницкая 20а | Прохоровская 19 | (048) 712-46-30 | (048) 728-60-28 | sales@simesta.com

 

nonsidІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування засобу для гігієнічного миття рук та шкіри

Нонсід (NONSID)

Назва засобу: засіб для миття рук та шкіри Нонсід (NONSID).

Склад засобу: натрію лаурет сульфат, натрію хлорид, кокамід, молочна кислота

кокамідопропіл бетаїн, гліцерин, пропілен гліколь,  вода.

Форма випуску та фізико-хімічні властивості. Готовий до застосування засіб, який являє собою густу, прозору, без кольору рідину, з легким приємним запахом, рН близько 5,5.

Призначення. Універсальний засіб для миття рук та тіла Нонсід призначений для використання у закладах охорони здоров’я, спортивно-оздоровчих, дитячих, дошкільних та навчальних закладах, на підприємствах  парфумерно-косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної, харчової промисловості, громадського харчування, торгівлі, об’єктах комунально-побутового призначення, у закладах соціального захисту населення, транспорті, побуті тощо.

Засіб має досконалі миючі властивості, завдяки чому значно знижує кількість патогенних мікроорганізмів на поверхні шкіри.  Нонсід має м’яку дію, рекомендований для частого миття, забезпечує дбайливе очищення, не містить барвників. Навіть при інтенсивному застосуванні шкіра залишається гладенькою та доглянутою, зберігаючи свій природний кислотно-лужний захисний шар. Нонсід можна застосовувати також для миття голови та всього тіла (під душем, у ванні).

Токсичність та безпечність. Засіб не викликає подразнення та запалення шкіри. Ароматизатор, що входить до складу засобу, відповідає вимогам Директиви ЄЕС 76/768 відносно косметичних продуктів.

Спосіб застосування. Для миття рук відібрати з флакону 1-2 мл засобу Нонсід у вологі долоні (зручніше використовувати дозатор). Рівномірно розподілити на руках та спінити. Змити водою. Ретельно висушити руки одноразовим рушником.

Застережні заходи. Тільки длязовнішнього застосування. Не ковтати. При попаданні в очі необхідно негайно промити їх водою.

Пакування. Пластикові флакони по 500 мл, 1 л, пластикові каністри на 5 л.

Термін та умови зберігання. Зберігати в упаковці виробника у приміщеннях, які добре провітрюються, захищених від прямих сонячних променів в недоступних для дітей місцях при температурі від +5°С до +25°С.

Термін придатності – 3 роки.

Виробник:            

KiiltoCleanOy

Tengstrominkatu 6, PL 157

20101Turku, (Фінляндія)

Ексклюзивний імпортер в Україну:

ТОВ НВФ «Сіместа ВААЛ»

65005,м.Одеса, вул. Мельницька,20 а

тел./факс: (048) 712-46-30