МЕДИЦИНСКИЕ И ЛАБОРАТОРНЫЕ ТОВАРЫ

Одесса | Мельницкая 20а | Прохоровская 19 | (048) 712-46-30 | (048) 728-60-28 | sales@simesta.com

 з метою дезінфекції та очищення

microcid-af-u

1.2. Фірма виробник – ТОВ «Компанія «Медпромінвест» (Україна) за ТУ У 24.2-32042680-001:2009.

1.3. Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: етанол денатурований – 25,0; 1-пропанол-35,0; (діючі речовини), а також зв’язувальні речовини, ароматизатори, дистильована вода до 100%.

1.4. Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. «Мікроцид АФ U»  випускають у вигляді готової до застосування прозорої безбарвної рідини з приємним запахом та просякнутих зазначеною рідиною серветок. рН засобу – близько 6-7 . Засіб не пошкоджує об’єкти, що виготовлені із металу та скла, добре змивається з оброблених об’єктів, не залишає нальоту. Засіб не використовують для дезінфекції об’єктів, що виготовлені із акрилового скла (плексиглас), нітрильного каучуку, мореного дубу  та інших матеріалів, чутливих до дії спирту етилового.

                    Засіб не сумісний з аніонними поверхнево-активними речовинами, милами, окисниками та лугами.

1.5. Призначення засобу.  Засіб «Мікроцид АФ U» призначений для  дезінфекції малогабаритних  предметів,  важкодоступних вузлів обладнання та устаткування, невеликих площ приміщень та    санітарно - технічного обладнання у лікувально-профілактичних закладах   при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз) етіології, вірусних інфекціях, інфекціях грибкової етіології.

                    Для профілактичної дезінфекції у:

- закладах охорони здоров’я (хірургічні, терапевтичні, акушерські, гінеко- логічні, дитячі, фізіотерапевтичні, патологоанатомічні, інтенсивної терапії та

інші відділення лікувально-профілактичних закладів, стоматологічних клінік, амбулаторії, поліклініки, клінічні, біохімічні, бактеріологічні, серологічні та інші профільні діагностичні лабораторії, станції швидкої та невідкладної допомоги, донорські пункти, пункти переливання крові, тощо);

- аптеках та аптечних закладах;

- лабораторіях різних підпорядкувань;

- оздоровчих закладах різноманітного профілю;

- дитячих дошкільних закладах, учбових закладах різних рівнів акредитації;

- підприємствах фармацевтичної, парфумерно-косметичної та мікробіологічної промисловості;

- підприємствах харчо-переробної промисловості (м’ясопереробна, молочна, кондитерська, тощо);

- закладах громадського харчування, торгівлі, ринках;

- на всіх видах транспорту, вокзалах, тощо;

- спортивно-оздоровчих установах;

- на об’єктах комунально-побутового обслуговування (готелі, кемпінги, перукарні, косметологічні клініки та салони, солярії, SPA-центри, пральні, лазні та сауни, гуртожитки тощо);

- закладах соціального захисту;

-  для дезінфекції на інших епідемічно значимих об’єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних робіт у відповідності до діючих санітарно-гігієнічних норм і правил, нормативно-методичних документів.

1.6.  Спектр антимікробної дії. «Мікроцид АФ U» виявляє бактерицидні (включаючи мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), Ps. aeruginosa, ентерокок, та інші внутрішньолікарняні інфекції), туберкулоцидні, віруліцидні (включаючи парентеральні вірусні гепатити В,С, СНІД, рота-, норо-, поліома-, вакцинія-, герпес-, поліо-, адено- каліцівірусні інфекції, збудників різних видів грипу, у т.ч. грип A(H5N1) «пташиний грип», A(H1N1) «свинячий грип») та фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматомікози, плісняві гриби) властивості.

1.7. Токсичність та безпечність засобу. «Мікроцид АФ U» за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок та нанесенні на шкіру належить до мало небезпечних речовин (4 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007). Не подразнює шкіри, може викликати  подразнення слизової оболонки очей. Складові речовини засобу не мають сенсибілізуючих властивостей, не виявляють канцерогенних, мутагенних, тератогенних та гонадотропних властивостей.

2. ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧИХ РОЗЧИНІВ

2.1. Методика та умови приготування робочих розчинів «Мікроцид АФ U»  являє собою готовий до застосування розчин, який використовують з метою дезінфекції об’єктів нерозведеним та у вигляді готових до використання, просякнутих розчином серветок.

2.2. Термін та умови зберігання робочого розчину. Засіб «Мікроцид АФ U»   використовують з метою дезінфекції одноразово.

3. СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

3.1. Об’єкти застосування. Засіб «Мікроцид АФ U» використовують з метою швидкої у часі дезінфекції та очищення малогабаритних предметів, вузлів медичного обладнання та устаткування (в т.ч. стоматологічного), предметів догляду хворих, невеликих за розміром площ поверхонь приміщень, м’яких та твердих меблів, виробів медичного призначення (в т.ч. рукавичок)  та медичного інвентарю, тощо;

- перукарського, манікюрного та косметологічного  інструментарію;

- обладнання кухонних зон та зон переробки продуктів харчування, тощо.

3.2. Методи знезараження окремих об’єктів.

- невеликі за розміром поверхні приміщень, малогабаритні предмети, вузли медичного обладнання та устаткування, предмети догляду за хворими, тощо  протирають серветками або зрошують засобом «Мікроцид АФ U»  з відстані не менше 30 см з наступною витримкою відповідно до встановленої експозиції. Поверхні, що піддаються обробці, повинні бути повністю зволоженими. Норма витрати засобу не  перевищує  50 мл/м2  поверхні.

- вироби медичного призначення, перукарський, манікюрний та косметичний інструментарій зрошують засобом  «Мікроцид АФ U» з наступним протиранням серветкою  або протирають серветкою, просякнутою препаратом.

Режими дезінфекції об’єктів засобом наведені у Таблиці 1.

Таблиця 1. Режими дезінфекції об’єктів засобом «Мікроцид АФ U» при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної, грибкової етіології та режими профілактичної дезінфекції

Об’єкт знезараження

Експозиція

Спосіб дезінфекції

Поверхні приміщень, предметів, умеблювання, приладів, устаткування.

30 сек

Зрошення або протирання серветкою

Вироби медичного призначення, у т.ч. прямі та кутові стоматологічні наконечники, рентгенівська плівка на касетах

30 сек

Зрошення або протирання серветкою

Апарати у різних відділеннях, зокрема, у діаг-ностичних (тубус-кварц, апарати для лікування ультразвуком тощо), стоматологічних (лампи для полімеризації, крісла тощо), офтальмологічних. Кнопки апаратів, дверні ручки та інші предмети,  до яких часто торкаються.

30сек

Зрошення або протирання серветкою

Кувези, солярії, барокамери, іграшки

30сек

Зрошення або протирання серветкою

Перукарський, манікюрний, педікюрний, косметичний інструментарій та приладдя

30 сек

Зрошення або протирання серветкою