МЕДИЦИНСКИЕ И ЛАБОРАТОРНЫЕ ТОВАРЫ

Одесса | Мельницкая 20а | Прохоровская 19 | (048) 712-46-30 | (048) 728-60-28 | sales@simesta.com

gembar

 

Пов.-0,2%-60мин;

Инс.-1%-60мин.

 

- універсальний сучасний дезинфікуючий засіб із пролонгованою дією

Гембар - економічний препарат для дезінфекції поверхонь, інвентарю і посуду. Не містить лугу, альдегиду, фенолу, окислювальних і хлорпохідних сполук. ТУУ21643506. 002-01, свідоцтво про Державну реєстрацію № 0055.

Активно діюча речовина - гуанідинова полімерна сполука, що є синтетичним аналогом природних гуанідинових сполук. Препаративна Форма - розчин (25% концентрат).

Мікробіологія:

Препарат має пролонговану бактерицидну, фунгицидну, вирулицидну дію. Інактивує мікроби, у тому числі туберкульозу, грибки, віруси, у тому числі повно-, адено-, гепатиту Б, герпеса, енцефалітний, грипу, ВІЧ і ін.

Властивості:

препарат не токсичний;

має широкий спектр дії та високої біологічної активності;

виявляє надійну дію при наявності білку, сироватки, крові;

активність препарату мало змінюється під впливом різних умов зовнішнього середовища;

не має запаху;

не леткий (дозволяє проводити дезінфекцію в присутності людей, а обслуговуючому персоналу при роботі з робочими розчинами не застосовувати традиційних засобів індивідуального захисту очей і слизових оболонок);

не агресивний до всіляких матеріалів (не знебарвлює тканини, не викликає корозію, не ушкоджує полімерні, латексні й інші матеріали);

добре розчинний у воді;

не має алергійних, шкірно-дратівних і шкірно-резорбтивними властивостей;

не має інших побічних ефектів.

Сфера застосування

"Гембар" застосовується для поточної, заключної і профілактичної, дезінфекції при кишкових і краплинних інфекціях бактеріальної та вірусної етиології, дерматомікозах у лікувально-профілактичних, оздоровчо-спортивних установах, осередках інфекційних хвороб Для профілактичної дезінфекції в комунально-господарських установах (вокзали, готелі, гуртожитки, кінотеатри, перукарські, сауни, басейни, спортзали, дитячі заклади), на підприємствах суспільного харчування, суспільної торгівлі та у побуті.

"Гембар" поставляють у вигляді концентрату в поліетиленових каністрах ємкістю 1, 5 і 10 л. Робочі розчини необхідної концентрації готують шляхом розведення водою певної кількості концентрату.

"Гембар" економічний у застосуванні - дезінфекцію поверхонь помешкань (стіни, меблі устаткування) роблять 1 раз у 7 днів.

Рекомендується обробляти місця з постійним механічним впливом 1 раз у 3 дні.

Дезінфекцію розчинами "Гембара" проводять методами протирання, занурення, замочування і зрошення.

Профілактична, поточна і заключна дезінфекція при кишкових і краплинних інфекціях бактеріальної і вірусної етиології (посуд із металу, скла, порцеляни, пластмаси, іграшки, білизна, поверхні помешкань із дерева, скла, металу, лінолеуму і кахля, жорсткі меблі, санітарно-технічне устаткування, прибиральний інвентар і ін.).